19. 9. 2017

Aktuality

Středisková výprava „Povelikonočka“

Po roce jsme se zase potkali se Zálesáky (2. oddíl ze střediska) na společné výpravě. A ne ledajaké! V Roztokách u Prahy a nejbližším okolí se uskutečnila cesta kolem světa. Phileas Fogg se svými společníky statečně utíkal před inspektorem Fixem a nakonec se ukázalo, že bankovním lupičem byl stejně někdo jiný. Celou akci jsme si díky báječnému počasí společně užili a navázali zase nějaká nová přátelství. Tak zas za rok! 🙂 Více fotek v oddílové fotogalerii.

Chlupaťák

Již tradiční turnaj v hokejbale zvaný Chlupaťák se uskutečnil 24. března. Jako oddíl jsme byli hodně vidět, nejenže náš A-tým zvítězil v celém turnaji, ale hlavně jsme celý turnaj uspořádali. Letos se sice sešlo jen 5 týmů, i tak ale bylo na co se koukat :). Další fotky zde.

Maškarák 2018

A aby toho nebylo o víkendu málo, vyrazili jsme kromě zoo i na Skvrňany. A proč? Po roční odmlce se tam totiž konal Maškarák, který připravovalo naše středisko Limba. Z naší „delegace“ byl k vidění Jack Sparrow, Darth Vader či Harry Potter, tématem totiž byli „Filmoví hrdinové“. Fotky zde.

Výprava do ZOO

Za nově napadlým sněhem, ale samozřejmě i zvířaty jsme se vydali do plzeňské zoo. Kromě luštění, návštěvy nových expozic či ohřívání kdekoliv to jen šlo, jsme si přímo od odborníka vyslechli i zajímavou přednášku o plazích. Fotky zde.

Oddílové akce v březnu

Jednodenní „tajná“ výprava 17.3.
Sraz: 8:45 na zastávce MHD Zoologická zahrada (4,41,56)
Konec: 16:00 tamtéž
Cena: 100,- (bude to méně, v ceně je zahrnutá rezerva) + možnost nějakého kapesného s sebou na útratu
S sebou: oblečení dle počasí, pláštěnka, PAPÍR A TUŽKA, svačina a pití na celý den, kartička ZP
Akci má na starost Jan Pešek – Wafle (wafle.pesek@seznam.cz, 730638108)
Maškarní ples 18.3.
Sraz: 13:45 na zastávce MHD Sportovní gymnázium (tramvaj 2)
Konec: 18:00 tamtéž
Cena: 70,- + možnost kapesného (bufet)
Téma „Filmoví hrdinové“ – kostým by měl být volen v souladu s tématem
Akci má na starost Daniel Bečvář – Adan (adan@skaut.cz, 720200075)